• 26. 8. 2020
          • Vážení rodičia, venujte, prosím pozornosť týmto oznamom!

1. Školský rok 2020/2021 sa začína 2.9.2020 o 8,00 hod. V prípade priaznivého počasia, bude slávnostné otvorenie školského roku v miestnom parku. Školská dochádzka je pre všetky deti povinná!
            2. Rodičia sa vo vnútorných priestoroch školy nesmú zdržiavať. Výnimku tvorí jeden zákonný zástupca prváka.
            3. Zákonný zástupca je povinný predložiť pri prvom nástupe žiaka do ZŠ zdravotný dotazník a čestné prehlásenie. Tlačivá si môžte vyzdvihnúť v škole denne od 8,00-12,00 alebo na stránke https://www.minedu.sk/manual-opatreni-pre-skoly-a-skolske-zariadenia/ Po každom prerušení dochádzky žiaka v trvaní viac ako 3 dni, je rodič povinný opakovane predložiť tieto dokumenty.
            4. Žiak nosí rúško všade v priestoroch školy, okrem svojej triedy. Prosím, zabezpečte 2 rúška pre dieťa a papierové vreckovky.
            5. Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať príznakom COVID-19, nesmie vstúpiť do priestorov ZŠ a ŠKD.
            6. Od 3.9. bude v prevádzke ŠKD od 6,30 - do 16,00 a rovnako aj obedy v školskej jedálni.
            7. Od 3.9. je príchod žiakov do školy najneskôr do 7,45 hod.!
            8. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžte kedykoľvek kontaktovať.

Tešíme sa na Vás!