• Prečo my?

• Premýšľate, prečo si pre svoje dieťa vybrať práve našu školu?

• Výborné výsledky
          • Žiaci dosahujú skvelé výsledky v dopravnej, environmentálnej a matematickej pripravenosti.

• Zážitkové vzdelávanie
          • Žiakom sprostredkovávame zážitky s edukačným zameraním nad rámec učebných osnov.

• Rodinné prostredie
          • Záleží nám na tom, aby sa deti cítili príjemne a prirodzene.

• Moderné učebné pomôcky
          • Žiaci pracujú denne na vyučovaní s modernými interaktívnymi pomôckami.

• Ľudský prístup
          • Rešpekt k ľudským právam denne uplatňujeme vo výchovno-vzdelávacom procese

• Angličtina a Informatika
          • Žiaci nadobúdajú vedomosti z predmetov Anglický jazyk a Informatika už od prvého ročníka.

• Medziľudské vzťahy
          • Na vzťahoch medzi žiakmi i učiteľmi nám osobitne záleží.

• Školský klub a krúžky
          • Inšpiratívne aktivity v školskom klube dopĺňame krúžkami, ako napríklad turistický, matematický...

• Individuálny prístup
          • Záleží nám na každom jednotlivcovi a všetci tvoríme unikátny celok.

• Vedenie k samostatnosti
          • Deti vedieme od prvých ročníkov k samostatnej práci a osobnostnému rozvoju.

• Podporujeme súťaže a projekty
          • Žiaci sa zapájajú do rôznorodých súťaží a počas školského roka prebiehajú mnohé projekty, ktorých sme účastníkmi.

• Bohaté aktivity
          • V rámci školy a školského klubu máme množstvo športových, kultúrnych aj voľnočasových aktivít.

• Vzdelávame aj seba
          • Pedagogickí zamestnanci sa neustále zdokonaľujú a pracujú na svojom vzdelávaní a rozvoji.

• Knižnica Srdiečko
          • V rámci školy sme zriadili miniknižnicu Srdiečko, ktorá je prístupná všetkým študentom.

• Vytvárame komunitu
          • Pestujeme dôveru a spoluprácu medzi žiakmi, ale taktiež s ich rodičmi alebo obcou.

• Zaujíma vás viac?

Prečítajte si o našej filozofii a cieľoch, nazrite do fotoalbumu alebo vyplňte elektronickú prihlášku pre svojho prváčika.