• Biela pastelka - Verejná zbierka na podporu nevidiacich a slabozrakých

• 30. 9. 2022
          • Verejná zbierka na podporu zrakovo znevýhodnených prebieha aj v našej škole. Chceli by ste pomôcť? Vyjadriť podporu môžete zakúpením symbolickej bielej pastelky alebo ľubovoľným príspevkom, ktorý vložíte do pokladničky nachádzajúcej sa v našej škole. Pomôcť však môžete aj svojou dobrovoľnou pomocou. Viac informácií nájdete na webstránke Bielej pastelky.
            Zaujíma vás viac o tom, ako nevidiaci bežne fungujú? Pozrite video o tom, ako sa pripravuje do školy Maťo a ako mu aj vy môžete pomôcť.
            Ďakujeme!

• VŠETKOVEDKO - vedomostná súťaž

• 30. 9. 2022
          • Aj tento rok sa naši žiaci môžu zapojiť do vedomostnej súťaže Všetkovedko, ktorá sa uskutoční 30.11.2022. Štartovné je potrebné uhradiť najneskôr do 25.10.2022. Všetky potrebné informácie sa dozviete na webstránke. Tešíme sa na úžasné výsledky našich usilovných žiakov :)

• Ypsilon - Slovina je hra

• 30. 9. 2022
          • Zaregistrujte svojho šikovníka u pani učiteľky slovenského jazyka do 10.11.2022 a za svoje vedomosti môže získať zaujímavé výhry. Súťaž sa uskutoční 24.11.2022. Viac informácií nájdete na webstránke. Všetkým zúčastneným držíme palce!

• 11. ročník MALOTRIEDNEJ OLYMPIÁDY medzi ZŠ Kráľová nad Váhom (NSK) a ZŠ Topoľnica (TSK)

• 29. 9. 2022
          • Do fotogalérie bol pridaný nový album 11. ročník MALOTRIEDNEJ OLYMPIÁDY.

V duchu hesla „rýchlejšie, vyššie, silnejšie, čestne a v priateľstve“ si 9. septembra 2022 zmerali svoje športové sily deti zo ZŠ Kráľová nad Váhom a ZŠ Topoľnica už na 11. ročníku Málotriednej olympiády medzi ZŠ Kráľová nad Váhom č.72 (Nitriansky samosprávny kraj) a ZŠ Topoľnica (Trnavský samosprávny kraj) po 6. krát v areáli športu a relaxu AQUArea Čierna Voda.

Kráľovčatá spolu s deťmi z Topoľnice zažili fantastický deň plný zážitkov. Rozcvičku nám spravila Sisa, deti tancovali Salsation. Neskôr mali možnosť vyskúšať tenis, kanoe, futbal, badminton, bojové športy a behali na vode v obrovskom balóne 😃💗 Mali sme krásny a nezabudnuteľný deň ❤️❤️

Toto už tradičné športové podujatie finančne podporili Nitriansky samosprávny kraj obec Kráľová nad Váhom, vecnými cenami obec Topoľnica.