• Sme škola, kam deti chodia ráno s úsmevom. Nie, nie je to klišé. Zaujíma vás viac?
        Vitajte na našej stránke, kde sa dozviete všetky potrebné informácie.
      • Ste zvedaví, čo práve robíme, aké úspechy sme dosiahli, kde všade sme boli, čo sme zažili a čo nás čaká? Všetko dôležité nájdete v časti NOVINKY.
      • Naša škola využíva školský informačný systém EduPage. Prihláste sa pod svojim kontom a získajte vždy čerstvé informácie o známkach, rozvrhu, suplovaní alebo domácich úlohách vašich detí.
      • Vďaka zážitkovému vzdelávaniu, výletom, exkurziám a bohatému programu v škole a školskom klube sa učíme a vytvárame si nezabudnuteľné zážitky na celý život. A kúsok z nich vždy zachytíme vo našom FOTOALBUME.

• Aj tento rok sa zapájame do zbierky Deň narcisov
      a priložíme svoju ruku k celoslovenskej zbierke ako dobrovoľníci.
      Ďakujeme za každú podporu.

• Milí rodičia a priatelia školy,
      aj tento rok máte možnosť v
      enovať 2 % daní našej škole.
      Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby si m
      ôžete stiahnuť kliknutím na odkaz nižšie alebo ho spolu s podrobnejším postupom nájdete v časti Dokumenty a tlačivá na našej stránke.

• Individuálny prístup
        • Vieme, že každý žiak je niečím výnimočný. Dbáme o jeho osobné potreby a rozvíjame osobnosť.
        • Malotriedna škola
        • Vďaka menšiemu počtu žiakov vládnu medzi žiakmi a učiteľmi osobnejšie a bližšie vzťahy.
        • Pestré zdroje vzdelávania
        • V rámci výučby pracujeme s rozličnými učebnými zdrojmi.
        • Rodinné prostredie
        • Prostredie, vzájomné vzťahy a priateľská atmosféra v škole pripomínajú domov.
        • Moderné pomôcky
        • Vyučujeme pomocou inovatívnych didaktických pomôcok a interaktívnych tabúľ.
        • Učenie sa formou zážitku
        • Absolvujeme množstvo edukačných a zážitkových aktivít, exkurzií a výletov.
        • Zdravé prostredie
        • Kladieme zvýšený dôraz na čistotu ovzdušia a naše triedy sú bez kried či iných alergénov.
        • Kvalifikované vyučovanie
        • Informatika a anglický jazyk sa vyučujú v každej triede od 1. ročníka.
        • Športové a záujmové aktivity
        • Žiaci si môžu vybrať z množstva záujmových krúžkov a športových aktivít v školskom klube.
      • “Škola je miestom, kde by sa malo učiť umeniu myslieť.”
      • Edward de Bono
    • Novinky z našej školy

Neprehliadnite najnovšie udalosti, dôležité oznamy alebo správy